BGŻ Optima.

27 październik, 2016

Ofertę lokat bankowych ma również BGŻ Optima. Jest to w Polsce jedyny bank, który zajmuje się tylko i wyłącznie oszczędzaniem i inwestowaniem kapitału. Nie znajdziemy tutaj oferty ani kredytu, ani też pożyczki. W jego ofercie natomiast znajdziemy bardzo ciekawe oferty lokat terminowych i kont oszczędnościowych. Oferta jest przeznaczona zarówno dla przedsiębiorców jak i dla osób prywatnych. Oferta jaką przygotował bank jest ciekawa i bardzo łatwa do zrozumienia. W tej chwili wiele ofert przygotowanych przez ten bank znajduje się na pierwszych miejscach w rankingach najlepszych produktów bankowych. Niemal każda z ofert jaką przygotował bank dla swoich klientów cieszy się sporą popularnością na rynku produktów bankowych.

BGŻ Optima został założony w 2011 roku i stanowił początkowo część banku BGŻ, który jest do tej pory jednym z największych banków komercyjnych w Polsce. Konto oszczędnościowe ma o wiele wyższe oprocentowanie niż konta jakie oferują inne banki. Ponadto warunki umowy są naprawdę dogodne. Możemy wybrać konto oszczędnościowe w różnej wersji. Jest oferta skierowana dla klientów indywidualnych, jak też dla osób, które chcą odłożyć pieniądze dla swoich dzieci. Mamy dostępną również wersję konta oszczędnościowego dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, jak też i dla tych którzy chcą oszczędzać wspólnie. Jednym z warunków założenia konta oszczędnościowego w tym banki jest posiadanie rachunku osobistego ROR w innym banku. Dlatego zakłada się rachunek w innym banku, gdyż Optima nie ma go w ofercie swoich produktów. Po tym jak otworzymy rachunek będziemy mogli skorzystać z bardzo szerokiej oferty jaką skierował dla swoich klientów bank. Bank BGŻ Optima stawia na bezpieczeństwo środków jakie powierzają mu klienci. Bank ma na tyle stabilną kondycję finansową i objęty jest systemem gwarantowania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości stu tysięcy Euro.

Jedną z lokat jaką ma w ofercie Bank Optima jest Lokata bezkarna. Jest to depozyt zakładany na kwartał, a jego oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. Bank daje nam możliwość wypłacenia środków finansowych z lokaty przed terminem i to bez utraty na odsetkach. Lokata bezkarna jest idealna dla starych jak i dla nowych klientów banku. Szukając dobrej lokaty warto przejrzeć ofertę właśnie banku BGŻ Optima. Jest to obecnie jeden z lepszych banków w Polsce, który nastawia się na oszczędzanie. Ma dobrą ofertę jeśli chodzi o oprocentowanie lokat i z pewnością każdy klient znajdzie idealną ofertę dla siebie. Więcej dobrych ofert znajdziesz dzięki http://www.inwestuj-z-nami.com.pl/.

Kredyt na dowód, czy pożyczka na oświadczenie?

06 wrzesień, 2016

Wiele osób szukając źródła finansowania i przeglądając strony internetowe, zastanawia się, czy kredyt na dowód oznacza to samo co pożyczka na oświadczenie, czy używający tego sformułowania mieli na myśli ten sam produkt?. Waśnijmy na wstępie, że niezależnie od nazewnictwa mówimy w obu przypadkach o jednym i tym samym produkcie. Każdy bank lub instytucja finansowa opisując swój produkt, używa różnych określeń oznaczających najczęściej to samo.

Zawsze jednak są odstępstwa od reguły i podobnie jest w tym przypadku, co wytłumaczymy na przykładzie kredytu dla firm. Możemy spotkać się z ofertą, w której bank poleca kredyt gotówkowy dla firm udzielany na dowód. Większość osób odbierze to w ten sposób, że przedsiębiorcy wystarczy dowód, by otrzymać kredyt, ale nie do końca tak jest w rzeczywistości. W tym konkretnym przypadku pod sformułowaniem "kredyt na dowód" kryje się brak wymogu dokumentowania dochodu w postaci zaświadczeń z US lub innych dokumentów np. księgowych. Znaczy to również, że nie będą wymagane zaświadczenia z ZUS o niezaleganiu ze składkami. Nie znaczy to natomiast tego, że jesteśmy zwolnieni z konieczności przedstawienia dokumentów rejestrowych firmy w postaci wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz numeru NIP, czy REGON. Bank na pewno poprosi o te dokumenty, ale przecież nie stanowi to problemu i nie przedłuży procedur, gdyż dokumenty te najczęściej przedsiębiorcy mają pod ręką.

Niezależnie od nazewnictwa ofert tego typu, z których możemy skorzystać w niezwykle prosty sposób, mają wiele zalet, które warto tutaj przytoczyć. Nowoczesność, dzięki której część ofert tego typu jest dostępna całkowicie przez internet bez konieczności wychodzenia z domu. Atutem jest też wygoda, gdyż nie musimy zbierać żadnych dokumentów, gdyż wystarczy nam dowód osobisty. Szybkość obsługi, a co za tym idzie pozyskania środków, wynikająca między innymi z niemal zerowych wymogów dokumentacyjnych. Kolejnym walorem są uproszczone procedury oraz brak zbędnych formalności, co wyraża się w braku wymogu udokumentowania osiąganego dochodu.

Są one niezmiernie atrakcyjną ofertą umożliwiającą sięgnięcie po gotówkę w sposób maksymalnie prosty i szybki bez zabiegania o zgromadzenie odpowiednich "papierków". Nie trzeba dostarczać zaświadczeń o dochodach od pracodawcy, a jedynie złożyć oświadczenie o źródle i wysokości uzyskiwanego dochodu. Trzeba jednak pamiętać, że takie oświadczenie o dochodach, które składasz, ma taką samą moc prawną jak zaświadczenie z zakładu pracy.

Przydatność gotówkowych kredytów.

01 czerwiec, 2016

Kredyty gotówkowe mogą być bardzo przydatne, i taką hipotezę należy już postawić na samym początku. Dlaczego? Dlatego ponieważ taka jest prawda, i tutaj bardzo wiele zależy od nas samych, to znaczy od tego, w jaki sposób pieniądze pozyskane z kredytu gotówkowego wykorzystamy. Jeżeli zrobimy to w sposób mądry i przemyślany wówczas możemy być pewni, że będziemy zadowoleni z wyników i rezultatów naszych działań w niedalekiej przyszłości. Najważniejsze to pamiętać, aby odpowiednio owe środki finansowe wykorzystać. Kredyt gotówkowy jest przydatny w wielu różnych sytuacjach, wymienianie ich możemy rozpocząć od chociażby remontu domu, który ostatecznie nie jest tanim przedsięwzięciem, to też musimy już na samym wstępie zakładać, że będzie nam potrzebne nie, co więcej pieniędzy. I tutaj może się także okazać, że nie posiadamy wystarczającej ilości środków to też wówczas powstają dwa wyjścia, albo rezygnujemy z remontu i odkładamy go na później, czyli w zasadzie na bliżej nie określony termin, lub bierzemy los w nasze ręce i sięgamy po kredyt gotówkowy a w zasadzie sięgamy po jego wsparcie.

Dodatkowe pieniądze, które pozyskamy dzięki otrzymanemu kredytowi gotówkowemu będziemy mogli przeznaczyć na remont, i wówczas remont zostanie przeprowadzony tak jak to sobie początkowo zaplanowaliśmy. Nie ma, co odkładać w naszym życiu planów, marzeń czy też zamiarów skoro istnieje możliwość ich zrealizowania, tak istnieje możliwość ich zrealizowania, przy wsparciu kredytu gotówkowego. Idąc jednak dalej, remont naszego mieszkania czy też domu to nie jedyne cele, na które możemy przeznaczyć pieniądze z kredytu, to nie jedyne cele, które możemy realizować przy wsparciu pieniędzy z kredytu gotówkowego. Nie zapominajmy również o różnego rodzaju wycieczkach, zakupie różnego rodzaju sprzętu czy chociażby ziemi. Innymi słowy tam gdzie brakuje nam pieniędzy tam możemy posiłkować się wsparciem kredytów.

Widzimy, że kredyt gotówkowy jest przydatny w wielu sytuacjach życiowych, dzięki niemu żyje nam się, dużo łatwiej, oraz łatwiej jest realizować wszelkie plany i zamiary. To też nie czekajmy i nie zwlekajmy, jeżeli tylko posiadamy pewne pomysły, które tlą się w naszej głowie, idźmy za ciosem.

 

Dochód, a kredyt gotówkowy.

14 kwiecień, 2016

Czy każdy dochód pozwoli nam na kredytowanie?

Kredytobiorca w każdym wieku może iść do banku. Od osiemnastu lat każdy człowiek może skorzystać z placówki bankowej w celu utworzenia konta bankowego czy też wzięcia kredytu. Pytanie tylko czy jesteśmy odpowiednio przygotowani i nasza sytuacja finansowa pozwoli na obciążenie się kredytem gotówkowym. Coraz częściej osoby mające 18 lat zaciągają pierwsze kredyty gotówkowe by móc rozpocząć życie na swoim. Kredyty gotówkowe z małym dochodem są dzisiaj możliwe i jak najbardziej mając osiemnaście lat można starać się o kredyt gotówkowy. Dlaczego banki pozwalają sobie na takie sytuacje i tak młodych klientów? Okazuje się, że bardzo wielu z nich to osoby spłacalne i nie biorą wysokich kredytów, a niskie, które pozwalają na wynajęcie mieszkania, opłacenie kaucji czy też kupno rzeczy koniecznych do życia. W takiej sytuacji spłacanie kilkudziesięciu złotych miesięcznie nie jest nierealne i obciążające dla młodego człowieka, ale przez kilkanaście miesięcy oddajemy kwotę, która była dla nas nie do osiągnięcia na już. Zaczęcie w tak młodym wieku kredytowania, pozwoli nam na budowanie pozytywnej historii kredytowej. Zatem kupno mieszkania za ileś lat będzie jeszcze bardziej możliwe. Jaki dochód przy kredycie gotówkowym będzie konieczny? Ile musimy zarabiać aby bank w ogóle zgodził się udzielić nam jakiegokolwiek kredytu gotówkowego? Kwota ta to zazwyczaj tysiąc złotych miesięcznie. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższa krajowa to około 1600 złotych, na pewno będziemy takową posiadać miesiąc w miesiąc, jeśli pracujemy na umowę o pracę. Oczywiście istnieje cała masa osób pracujących na 1/3 etatu i wtedy sytuacja nie zawsze jest kolorowa. Jednakże w przypadku umów o pracę na część etatu, banki również podchodzą pozytywnie i takowych kredytów udzielają bez większych problemów. Okazuje się zatem, że wiek nie jest jedynym wyznacznikiem dla banku. Nie jest również przeszkodą do kredytowania. Każdego dnia, w bankach młodzi ludzie czekają na pozytywną odpowiedź w sprawie kredytu. Dochody przy kredytach gotówkowych są bardzo ważnym elementem kredytowania, ale ważny jest również wiek. Niektóre banki mają pułap i niestety pomimo wysokich dochodów nie przyznają kredytu osobie, która nie ma ukończonego 26 roku życia. Tak bywa bardzo często i musimy być przygotowani również na taką sytuację. Zastanówmy się zatem dokładnie jakiej kwoty potrzebujemy i czy na pewno będzie ona nam potrzebna. Bank przyjmie nas z otwartymi rękoma o każdej godzinie, jeśli zgłosimy się do niego po kredyt gotówkowy.

 

Czas na pożyczkę online

16 luty, 2016

undefined

Szybkie pożyczki gotówkowe to małe, krótkoterminowe pożyczki, które są zwykle przedłużone aż do następnej wypłaty. Zazwyczaj czas trwania tych kredytów to zaledwie kilka tygodni i pożyczki takie są podejmowane najczęściej w celu pokrycia wydatków aż do następnej wypłaty. Tego typu pożyczki zazwyczaj obejmują małe kwoty. Gotówkowe pożyczki są również znane jako zaliczki, a stopa procentowa jest wyższa niż ta, którą ma zwykły kredyt gotówkowy.

Proces

Aby z powodzeniem ubiegać się o tego typu pożyczki, kredytobiorca musi mieć stały funkcjonalny rachunek bankowy a same wypłaty pożyczki są uwzględnione na podstawie wynagrodzenia. Warto zorganizować automatyczne obciążenie rachunku z konta bankowego wystarczające na pokrycie kwoty pożyczki.

Aby przekonać kredytodawców o wiarygodności swojej pracy i otrzymanego za nią wynagrodzenia możesz być zobowiązany do przedstawienia kilku najnowszych wyciągów z rachunku bankowego lub wynagrodzenia. Dlatego ubiegając się o kredyt gotówkowy najlepiej mieć stałe miejsce pracy, wtedy można z powodzeniem skorzystać z pożyczki. Teraz dzięki możliwości skorzystania z tego procesu za pomocą aplikacji dostępnej przez Internet, szybkie wypłaty pożyczki online może to być naprawdę bezproblemowy sposób na uzyskanie niezbędnych funduszy. Trzeba tylko wypełnić formularz online, poznać szczegóły, podesłać dane oraz numer rachunku bankowego.

Jeśli kwalifikujesz się na kredyt gotówkowy na podstawie wynagrodzenia i pracy, homologacja zostanie udzielona w ciągu kilku minut, a pieniądze trafią bezpośrednio na konto w ciągu 24-48 godzin. W niektórych przypadkach nie ma nawet potrzeby faksowania dokumentów.

Korzyści

Nagłe wypadki, takie jak przyjazd nieoczekiwanych gości, pilne niezapłacone rachunki, naprawy awaryjne, nagły problem medyczny w rodzinie… Czasem Twoje zapasy gotówki nie wystarczą na pokrycie tych wydatków.

To może być wręcz żenujące gdy trzeba na ten temat rozmawiać z rodziną lub przyjaciółmi, a jeśli karty kredytowe są już niewydajne - nie ma wyjścia. Ale z pomocą takiej pożyczki można bardzo łatwo zadbać o takie wydatki. To są główne korzyści z takiej pożyczki.

- dostajesz pieniądze wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

- jest to bezproblemowy sposób na pożyczkę - trzeba tylko wypełnić formularz i można mieć wymagane sumy pieniężne już na następny dzień.

- nie ma potrzeby, aby iść fizycznie do placówki, bowiem możesz ubiegać się o szybkie wypłaty pożyczki online siedząc w domu.

-posiadanie dobrej zdolności kredytowej nie jest wstępnym warunkiem uzyskania zgody. Stąd osoby ze złą historią kredytową mogą też próbować załapać się na taki kredyt gotówkowy.

Takie pożyczki online są świetnym sposobem dbania o poradzenie sobie z kwestią nagłych wydatków ale istnieje niebezpieczeństwo wpadnięcia w pułapkę spirali zadłużenia, jeśli nie jest to dobrze zarządzane ze względu na wysokie oprocentowanie. Aby uniknąć tego rodzaju sytuacji, należy spłacić kwotę pożyczki jak najszybciej.

Kredyty gotówkowe które kuszą

04 styczeń, 2016

Kredyt gotówkowy dziś jest prosty w realizacji, ale należy zdawać sobie sprawę, że zawsze kiedy chodzi o pieniądze to jednak podstawą jest wiedza. Na spokojnie warto jest przeanalizować sobie wszelkie propozycję, aby rzeczywiście zagwarantować sobie inwestycję na poziomie. W razie zapytań zawsze śmiało można skorzystać z informacji, która przecież jest ogólnodostępna i każdy może pobrać cenne wskazówki bez żadnego problemu. Sprawdź szybkie pożyczki gotówkowe na http://www.okasa.pl/ i zobacz gdzie najłatwiej dostać pieniądze.

Kredytobiorcą jest ta osoba, która właśnie już ostatecznie decyduje się na kredyt gotówkowy. Podpisuje wymagane dokumenty oraz pobiera środki finansowe, a więc zobowiązana jest do wyregulowania zadłużenia w określonym wcześniej terminie. Zaleca się wiedzieć, że kiedy jest bagatelizowanie długu i brak regulacji, wtedy na przysłowiowe własne życzenie można narobić sobie dużych problemów.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel jest ciekawą opcją, bo cechuje się szybką realizacją i każdy może śmiało skorzystać z tej propozycji. Warto jest jednak wiedzieć, że bank wobec klienta ma konkretne oczekiwania, a jest to weksel in blanco, poręczenie osób trzecich oraz zaświadczenie o ubezpieczeniu dokument, który preferuje mnóstwo osób, w końcu jest świadomość ochrony na przyszłość. Starsze pokolenie również wykorzystuje kredyt gotówkowy na dowolny cel, podstawą jest zaświadczenie z ZUS i ostatni wycinek emerytury. To jak zagospodaruje się środki uzyskane z powyższej oferty zależy tylko od kredytobiorcy, absolutnie nie ma żadnych wytycznych, którymi trzeba się kierować. To jest indywidualny wybór osoby zainteresowanej, dlatego zagwarantowane są właśnie komfortowe warunki. O kredycie gotówkowym na rachunek bieżący jest tak głośno, gdyż zapewniona jest oszczędność czasu poprzez skorzystanie z istniejącego konta. Bank zobowiązany jest sprawdzić jego historię i kiedy ma żadnych długów osoba zainteresowana śmiało może czekać na gotówkę. Karta kredytowa to zabezpieczenie, oferta ta skierowana jest do klientów, którzy nie zawsze rozsądnie potrafią prowadzić pieniądze. Dzięki określonemu z góry limitowi jest zapewnienie o bezpieczeństwie i jednego dnia nie można wydać za dużo. Karta kredytowa jest też tania w utrzymaniu, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by z niej skorzystać.

← Starsze wpisyNowsze wpisy →