Ofertę lokat bankowych ma również BGŻ Optima. Jest to w Polsce jedyny bank, który zajmuje się tylko i wyłącznie oszczędzaniem i inwestowaniem kapitału. Nie znajdziemy tutaj oferty ani kredytu, ani też pożyczki. W jego ofercie natomiast znajdziemy bardzo ciekawe oferty lokat terminowych i kont oszczędnościowych. Oferta jest przeznaczona zarówno dla przedsiębiorców jak i dla osób prywatnych. Oferta jaką przygotował bank jest ciekawa i bardzo łatwa do zrozumienia. W tej chwili wiele ofert przygotowanych przez ten bank znajduje się na pierwszych miejscach w rankingach najlepszych produktów bankowych. Niemal każda z ofert jaką przygotował bank dla swoich klientów cieszy się sporą popularnością na rynku produktów bankowych.

BGŻ Optima został założony w 2011 roku i stanowił początkowo część banku BGŻ, który jest do tej pory jednym z największych banków komercyjnych w Polsce. Konto oszczędnościowe ma o wiele wyższe oprocentowanie niż konta jakie oferują inne banki. Ponadto warunki umowy są naprawdę dogodne. Możemy wybrać konto oszczędnościowe w różnej wersji. Jest oferta skierowana dla klientów indywidualnych, jak też dla osób, które chcą odłożyć pieniądze dla swoich dzieci. Mamy dostępną również wersję konta oszczędnościowego dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, jak też i dla tych którzy chcą oszczędzać wspólnie. Jednym z warunków założenia konta oszczędnościowego w tym banki jest posiadanie rachunku osobistego ROR w innym banku. Dlatego zakłada się rachunek w innym banku, gdyż Optima nie ma go w ofercie swoich produktów. Po tym jak otworzymy rachunek będziemy mogli skorzystać z bardzo szerokiej oferty jaką skierował dla swoich klientów bank. Bank BGŻ Optima stawia na bezpieczeństwo środków jakie powierzają mu klienci. Bank ma na tyle stabilną kondycję finansową i objęty jest systemem gwarantowania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości stu tysięcy Euro.

Jedną z lokat jaką ma w ofercie Bank Optima jest Lokata bezkarna. Jest to depozyt zakładany na kwartał, a jego oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. Bank daje nam możliwość wypłacenia środków finansowych z lokaty przed terminem i to bez utraty na odsetkach. Lokata bezkarna jest idealna dla starych jak i dla nowych klientów banku. Szukając dobrej lokaty warto przejrzeć ofertę właśnie banku BGŻ Optima. Jest to obecnie jeden z lepszych banków w Polsce, który nastawia się na oszczędzanie. Ma dobrą ofertę jeśli chodzi o oprocentowanie lokat i z pewnością każdy klient znajdzie idealną ofertę dla siebie. Więcej dobrych ofert znajdziesz dzięki http://www.inwestuj-z-nami.com.pl/.